Witamy w dziale galeria

Z okazji 11 Listopada
Jesienny spacer Delfinków

Korzystając z ładnej pogody, Delfinki wybrały się na jesienny spacer w okolicy przedszkola - obserwowały przyrodę, poznawały drzewa po liściach i tym co na nich rośnie, zbierały kasztany... Ale największą atrakcją był, oczywiście, plac zabaw :)

SPRINTEM DO MARATONU

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w VI OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW "SPRINTEM DO MARATONU" Starsze grupy ćwiczyły na świeżym powietrzu, maluszki w swojej ślicznej sali. Najpierw była rozgrzewka, a potem biegi z nauczycielami. Wspólnie przebiegliśmy ok. 25km :) (maluszki też dołożyły swoje przebiegnięte metry. ????) Dziś wszyscy zostali ZWYCIĘZCAMI, bo przecież sport to zdrowie i od małego warto o nie dbać. Każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom a dzielni sportowcy odznaki.

Narodowy Dzień Zwierząt w PP 65

Nasze przedszkole obchodziło Narodowy Dzień Zwierząt - dzieci nie tylko opowiadały o swoich pupilach i ulubionych zwierzętach, ale dowiedziały się też dlaczego ustanowiono taki dzień i jakimi zasadami kierować się aby być przyjaciółmi zwierząt. Organizujemy też zbiórkę darów dla szczecińskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.