DYŻUR WAKACYJNY 2024

Przypominamy Państwu, że w terminie 24.06.24 - 23.08.24 przedszkole funkcjonuje w trybie wakacyjnym.

W tym czasie do placówki mogą uczęszczać tylko dzieci zgłaszane przez rodziców w miesiacu styczniu (dziecko może skorzystać z dyżuru łącznie 5 tygodni).

W terminie 26-30.08.24 placówka jest nieczynna.

Nowy rok szkolny rozpoczyna się 02.09.2024.

Dziękujemy za wspólnie spędzony rok, życzymy miłych wakacji!

czerwiec 2018 ? Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Poznaniu.

Festyn Rodzinny

Drodzy Rodzice, wirtuozi piekarników, mistrzowie wypieków, pionierzy ciast, babeczek i ciasteczek. Serdecznie prosimy o zaprezentowanie swojego kunsztu cukierniczego i dostarczenie Waszych przepysznych kreacji gastronomicznych na nasz festyn ???? Dla przypomnienia, część wspólna festynu rodzinnego rozpoczyna się o 15.30, 27.05. W miarę możliwości prosimy, aby pojemniki zawierające pyszności były podpisane, ułatwi to ewentualną identyfikację właścicieli.

Ciasto bez pieczenia z galaretką i owocami

Konkurs!

DRODZY RODZICE!

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie plastycznym „Pszczoła i przyjaciele” organizowanym przez Centrum Handlowe OMNI Molo.

Głosować będzie można hybrydowo poprzez platformę Facebook (www.facebook.com/OMNIMolo) oraz na terenie CH OMNI Molo w dniach 18-23.03.2024 gdzie prace (ozdobione, kartonowe ule) będą wystawione.

Główną nagrodą jest voucher o wartości 2000zł na zakup roślin i sadzonek roślin miododajnych.

Bardzo prosimy o wsparcie :)

Marzec w przedszkolu

11.03 - (poniedzialek) Teatr Gajewski

14.03. - (czwartek) Koncert

21.03 - (czwartek) Powitanie Wiosny

22.03 - (piątek) Dzień Wody (prosimy ubrać dzieci na niebiesko)

26.03 - (wtorek) Dzień Szpinaku (prosimy ubrać dzieci na zielono)

Uwaga awaria!

Drodzy Rodzice,

Otrzymaliśmy informację z Urzędu Miasta

o dużej awarii sieci grzewczej SEC, w dniu jutrzejszym (piątek 19.01) , możliwe że i w poniedziałek ( 22. 01) zostanie odcięte ogrzewanie, temperatura w przedszkolu może nie przekraczać wymaganych

przynajmniej 16 stopni.

Prosimy o zapewnienie dzieciom

ciepłych ubrań lub opieki na te dni.