Kiermasz Świąteczny

Drodzy Rodzice!

Jak co roku zapraszamy na nasz świąteczny kiermasz ozdób wykonanych przez dzieci i nauczycieli, znajdujący się w holu przedszkola :)

Dziękujemy za każde wsparcie!

Co w grudniu?

W grudniu czekają nas:

05.12 (poniedziałek) - "Świąteczni goście Wróbelka Elemelka" teatrzyk Pana Dzieciniaka

07.12 (środa) - Świąteczny koncert muzyczny

13.12 (wtorek) - Bal Mikołajkowy z Mikołajem i prezentami. Prosimy o stroje dla dzieci (dowolne przebranie)

14.12 (środa) - zapraszamy wszystkich chętnych na Jasełka w wykonaniu grupy IV Delfinki,o godzinie 15:00

Drodzy Rodzice!

W środę (09.11) w naszym przedszkolu odbędzie się koncert muzyczny.

W czwartek (10.11) odbędzie się zaś uroczysty apel z okazji 11 listopada i przegląd piosenek patriotycznych. Prosimy o ubranie dzieci na galowo :)

Mali patrioci z naszego powiatu dzielą się swym talentem. - Starostwo  Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim

Dzień Kundelka

W naszym przedszkolu trwa zbiórka karmy dla schroniska dla zwierząt - zapraszamy do wsparcia i podzieleniem się sercem ze zwierzakami! :)

Cute Cat designs, themes, templates and downloadable graphic elements on  Dribbble

Drodzy Rodzice!

W dniu jutrzejszym (18.10) w naszym przedszkolu odbędzie się przedstawienie teatralne.

Również jutro, grupa V idzie do biblioteki.

W czwartek (20.10) odwiedzi nas Straż Miejska :)

Drodzy Rodzice,

w dniu jutrzejszym (12.10) w naszym przedszkolu odbędzie się koncert muzyczny :)

DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy ogromnie wszystkim biorącym udział w naszym rodzinnym konkursie na ciastko z jabłkami i w zorganizowanym kiermaszu!

Udało się zebrać 1273zł! Uzbieraną kwotę przeznaczymy  na zakup teatrzyków, w tym kamishibai.

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy!

1,230 Kawałek Szarlotki Grafika Wektorowa, Clipartów i Ilustracji - 123RF

Przedstawienie

Drodzy Rodzice!

W dniu 04.10.22 (wtorek) o godzinie 10:00 odbędzie się w naszym przedszkolu przedstawienie teatralno-muzyczne pt. "Pan Zegarek".

Żłobek Miejski Nr 1 w Pruszkowie: Teatrzyk