GODZINA DLA SZCZECINA

ponad 4 lat temu

Przedszkolaki z "Zatoczki kota Umbriagi" wiedzą, że pomagać można na wiele sposobów, dlatego w piątek 25.10.2019r. w ramach akcji "GODZINA DLA SZCZECINA" dzieliły się UŚMIECHAMI z mieszkańcami Szczecina. Cztery przedszkolne grupy wyruszyły w cztery strony naszego pięknego miasta. Każdy mijany przechodzień otrzymał MEDAL UŚMIECHU, by mógł przekazać go dalej. Grupy III i V dotarły aż na Wały Chrobrego, gdzie radosne dzieci wywoływały uśmiech na twarzach turystów. Przedszkolaki były w sklepach, urzędach, na przystankach, parkach, czyli wszędzie tam, gdzie na co dzień warto pamiętać o uśmiechu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy oraz odwiedzający nasze miasto "poniosą" uśmiechy i dzięki temu Szczecin stanie się lepszy!
Wszystkich, którzy popierają nasz udział w Akcji "Godzina dla Szczecina" prosimy o oddanie głosu. W środę 30.10.2019 r. na profilu FB Stowarzyszenie POLITES pojawią się zdjęcia naszych małych wolontariuszy a do 6.11.2019r. do godziny 12:00 będzie można oddać głos na wybrane działanie.

Brak zdjęć w tej galerii