ZIMOWANIE DRZEW Z RADĄ OSIEDLA I SZCZECIŃSKIM RUCHEM MIEJSKIM

ponad 4 lat temu

W sobotę 19.10.2019r. w przedszkolnym ogrodzie miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Dzieci wraz z rodzicami i mieszkańcami osiedla pomagały w ocieplaniu na zimę wędrujących drzew. Akcję przygotował Szczeciński Ruch Miejski i Rada Osiedla Drzetowo- Grabowo. Zanim drzewa dotarły do naszego przedszkola przebyły długą drogę "na nogach" pod eskortą policji. Dzięki współpracy wielopokoleniowej akcja przebiegła szybko i sprawnie. Przedszkolny ogród stał się zimowym domem dla piętnastu młodych drzewek. Na dzielnych zuchów czekał słodki poczęstunek i ciepłe napoje przygotowane przez Panie nauczycielki. Na zakończenie Pan Piotr ze Szczecińskiego Ruchu Miejskiego wręczył najmłodszym okolicznościowe dyplomy.

Brak zdjęć w tej galerii