Miasteczko rowerowe w PP 65

Szanowni Rodzice!

W najbliższą środę (16.06) o godzinie 10.00 odbędzie się w naszym przedszkolu „Miasteczko rowerowe”.
Wydarzenie jest zorganizowane dla dzieci z grup III-V (Delfinki, Meduzy, Żeglarze).
Pod okiem naszych nauczycieli oraz funkcjonariuszy policji dzieci przypomną sobie podstawowe zasady dotyczące ruchu drogowego, utrwalą wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze oraz przejadą specjalnie przygotowanym placem przygotowanym na terenie naszego przedszkola. Zwieńczeniem uroczystości będzie uroczyste wręczenie naszym małym sportowcom ich pierwszej „karty rowerowej”.
Prosimy, aby dzieci posiadające sprawne rowery zabrały je ze sobą w ten dzień do przedszkola. Nie zapomnijcie również o kaskach